‘Kurtlar Vadisi’ oyuncusu Cahit Kayaoğlu yıllar sonra ilk kez görüntülendi

Bir dönemin ilgiyle izlenen dizisi Kurtlar Vadisi’nde kendi adını taşıyan karakterle uzun süre yer alan Cahit Kayaoğlu, uzun süre sonra ilk kez görüntülendi. Beyazlar içindeki 48 yaşındaki oyuncu, son haliyle dikkat çekti.

AVM’de arkadaşlarıyla birlikte yemek yiyen Karaoğlu, mekan çıkışı basın mensuplarını karşısında görünce şaşkınlığı gizleyemedi. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden oyuncu, her şeyin yolunda gittiğini söyledi.

KURTLAR VADİSİ EFSANESİ GERİ Mİ DÖNÜYOR?

İş toplantısına gelen Cahit Kayaoğlu, sıkça gündeme gelen “Kurtlar Vadisi ekrana geri dönüyor” haberleri hakkında konuşurken, “Kadroda siz de olacak mısınız? sorusunu cevapladı.

“İNSANLAR SEVİYOR, YENİDEN İZLEMEK İSTİYOR”

Ünlü oyuncu, “Henüz kesin bir durum yok, bana gelen bir şey de yok. İnsanlar istiyor, seviyor projeyi. Ben de isterim tabii ki de bakalım hayırlısı olsun” açıklamasını yaptı.

NECATİ ŞAŞMAZ YENİ BÖLÜMLER İÇİN TARİH VERMİŞTİ

Kurtlar Vadisi’nin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz, Şubat 2022’de konuk olduğu programda, “Yeni yılla birlikte Kurtlar Vadisi için çalışmalara başlayacağız. Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için. 397 bölüm oynadım, ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. ‘Bir ara verelim’ diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x